Стипендії для студентів магістратури ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

У рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів” у програмі “Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в кризові часи” Німецької служби академічних обмінів студенти 1-ого курсу МАГІСТРАТУРИ Львівського національного університету ім. Франка, які мають статус ВПО і/або постраждали від активних бойових дій внаслідок російської агресії, можуть отримати фінансову підтримку у формі онлайн-стипендії від Хемніцького університету в розмірі 200 євро протягом 2 місяців (листопад та грудень 2022 року).

Звертаємо увагу, що пропозиція відкрита виключно для вказаної категорії студентів (магістратура, 1-ий курс), оскільки конкурс для студентів інших курсів вже було проведено у вересні. Результати попереднього конкурсу буде оголошено найближчим часом. Всі кандидати отримають інформацію на вказані електронні скриньки.

Вимоги та процедура подачі документів – за посиланням:

📆 Кінцевий термін подання заявок – 18 жовтня 2022 р. (включно)