У Мачераті (Італія) відбулася установча зустріч проєкту Erasmus+ KA220 «Навички STEM для гуманітаріїв» за участі представників Львівського університету

З 1 листопада 2023 року до 31 жовтня 2025 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка реалізуватиметься проєкт «Навички STEM для гуманітаріїв» (STEM skills for Humanities) за фінансової підтримки Італійської національної агенції INDIRE (грантова угода – 2023-1-IT02-KA220-HED-000164647)  у межах напрямку «Партнерство у сфері вищої освіти» (Cooperation partnerships in Higher Education).

Мета проєкту – розвинути навички STEM  (більш відомого підходу для застосування в галузі природничих і технічних наук) у сфері гуманітаристики як серед викладачів, так і серед студентів. У центрі уваги мультидисциплінарний підхід, спрямований подолати розрив між гуманітарними та іншими науками.  Завдяки навчанню STEM, яке проводитимуть викладачі гуманітарних наук, студенти-гуманітарії розвинуть необхідні на сучасному ринку праці навички і стануть більш конкурентоспроможними.

Крім Львівського національного університету імені Івана Франка, у проєкті братимуть участь 7 освітніх організацій : Університет м. Мачерата, Італія (University of Macerata), Метрополітан коледж, Греція (Metropolitan College), Інноваційний вулик, Греція, (Innovative Hive), Університет м. Лілль, Франція (Universite´ de Lille), Університет Миколаса Ромеріса, Литва (Mykolo Romerio Universitas), Вроцлавський університет науки й технологій, Польща (Wroclaw University of Science and Technology), Грузинський міжнародний університет, Грузія (Georgian International University).

8–9 лютого 2024 року в головному залі Департаменту політичних наук, комунікації та міжнародних відносин Університету Мачерати (Італія) відбулася перша зустріч учасників консорціуму для узгодження роботи над проєктом та обговорення стратегій його реалізації. Львівський університет на зустрічі представляла координатор проєкту старший викладач кафедри українського прикладного мовознавства Олександра Антонів. Щира вдячність проф. Емануеле Фронтоні та його команді за чітку організацію роботи та чудову культурну програму.

Запрошуємо колег ознайомлюватися з новинами проєкту STEM skills for Humanities на сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/stem4humanities/

https://www.linkedin.com/company/stem4humanities/about/