Участь працівників ЛНУ в міжнародному конгресі “Регенерація міст 2023” (Польща)

В рамках програми ECIU for Ukraine Катерина Назарук та Надія Лемега, працівники Львівського національного університету імені Івана Франка,  відвідали міжнародний конгрес “Регенерація міст 2023”, який відбувся 30-31 травня 2023 р. у м. Лодзь (Польща). Подія була присвячена енергетичній регенерації міст. В Конгресі взяло участь понад 1200 учасників (онлайн та офлайн) та понад 100 спікерів. Протягом двох днів заходу наші колеги мали можливість ознайомитися з сучасними підходами до енергетичного відновлення міст. Спікери наголошували і на потребі регенерації інших систем (соціальної, культурної, політичної тощо). Також для учасників з України  було представлено можливості ECIU (Європейський консорціум інноваційних університетів). Два дні принесли цінні результати для учасників конгресу, надихнувши на подальші дії для екологічного та енергоефективного розвитку міст.