Участь студентів Львівського університету у літній школі BIP Masuria в рамках проєкту ECIU for Ukraine

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, Кіт Марія-Оксана, Штефанюк Валерія, Ходань Ірина взяли участь у літній школі BIP Masuria, яка була організована університетом Лодзька Політехніка в рамках проєкту ECIU for Ukraine в липні 2023 року. Насичена та цікава програма роботи в командах, виконання різних психологічних завдань, прийняття управлінських рішень, формування лідерських якостей, змагальницький дух команд і все це в поєднанні з активним відпочинком на природі.

Волейбол, яхтинг, футбол, бадмінтон, спокійні вечори в компанії креативних молодих людей, спілкування та заряд позитивною енергією. Неймовірний корисний відпочинок, перезагрузка та грандіозні плани для реалізації. Привітні учасники, комфортні умови для перебування душевна атмосфера поєднання корисного з приємним.

Щиро вдячні всім організаторам заходу за такий унікальний формат навчання та крутий відпочинок з цікавими людьми.