В ЛНУ ім. Франка відбулася українсько-американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі»

3-7 лютого 2020 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка проходила українсько-американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі» в рамках програми малих грантів публічної дипломатії Посольства США в Україні. Тижнева програма школи була спрямована на те, аби допомогти жінкам виробити стратегію успіху в бізнесі та означити кроки для її реалізації.

Ключовим спікером заходу став професор Джорджтаунського університету Сем Потоліккіо (США), відомий лектор, визнаний фахівець з лідерства та управління. Навчання в зимовій школі відбувалося за авторською методикою – концепцією Ранії Хабібі Андерсон – американського експерта з просування жінок у бізнесі. Концепція побудови успішної кар’єри надає змогу допомогти тим жінкам, які хочуть розпочати власну справу, але відчувають брак необхідних знань, викликаних особливими життєвими ситуаціями.

Окрім особистісних компетенцій, цільова аудиторія школу мала змогу отримати професійні знання про правові та податкові основи ведення бізнесу, знайти альтернативні джерела фінансування бізнес-проектів чи нових ініціатив, підвищити соціальну обізнаність та створити активну соціальну позицію, вийти на новий етап свого професійного зростання, використовувати американську практику та досвід в українських реаліях.

Організатори школи – ГО “Зелена економіка України”, кафедра фінансового менеджменту ЛНУ ім. Франка, Центр американських студій факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Франка. Школа проводилася за фінансової підтримки Відділу культури та преси Посольства США в Україні.