Викладач Львівського університету представив досвід у цифровій освіті під час 4EU+ Coffee Talk

У понеділок, 27 листопада 2023 року успішно відбувся перший онлайн-захід серії «4EU+ Coffee Talk: Unconventional digital education» (4EU+ Кавові Бесіди: Нетрадиційна Цифрова Освіта), який є частиною проекту «4EU+ for Ukraine project», фінансованого NAWA – Польським Національним Агентством Академічного Обміну. Марта Яворська-Окнінська з Варшавського Університету розпочала цю сесію, яка зібрала разом різноманітну групу викладачів, дослідників, студентів та адміністраторів для занурення у сферу інноваційної нетрадиційної цифрової освіти.

Захід, майстерно модерований Агнешкою Гебою з Варшавського Університету, започаткував жваве обговорення, яке охоплило спектр цифрових інструментів, включаючи віртуальні лабораторії, 3D друк і віртуальну реальність. Презентації доповідачів, багаті особистим досвідом та інсайтами, підкреслили ефективність цих інструментів у покращенні онлайн освіти та сприянні динамічній взаємодії між студентами та викладачами.

Основні моменти презентацій:

Філіп Кузнєцов з Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна зосередився на онлайн-адаптації лабораторних робіт, ділячись конкретними прикладами та відгуками як студентів, так і викладачів. Його презентація дала змогу побачити виклики та успіхи віртуальних лабораторних проектів.

Міхал Биковський, представник Варшавського Університету, досліджував виклик, з яким студенти стикаються, намагаючись зв’язати теоретичні знання з практичним застосуванням. Наголошуючи на важливості прикладів з реального життя та 3D друку, він показав інноваційні підходи до перетворення складних наукових концепцій у більш доступні для розуміння.

Клод Жолівальт з Університету Сорбонни обговорив використання цифрових інструментів у хімічній освіті, демонструючи програмне забезпечення Nanome та Eyesim. Ці інструменти демонструють спосіб, яким студенти візуалізують молекулярні структури та розуміють роботу нафтопереробних заводів за допомогою віртуальної реальності.

Ігор Бущак, асистент кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського університету представив цифрові інструменти для підтримки комунікації під час занять і обговорив унікальні виклики, з якими студенти зіткнулися в Україні під час пост-COVID ери та поточних воєнних умов. Його презентація підкреслила важливість підтримки комунікації та адаптації до нових навчальних середовищ.

Захід завершився модерованим обговоренням, сприяючи живому обміну думок. Серія «4EU+ Coffee Talk» обіцяє стати орієнтиром у просторах знань та інновацій у сфері цифрової освіти. З нетерпінням чекаємо наступних сесій. Слідкуйте за новими інсайтами у цій захоплюючій освітній подорожі!

Для отримання додаткової інформації та оновлень, будь ласка, відвідайте: https://4euplus.eu/4EU-415.html?newsID=20295