Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Зеленогурському університеті (м. Зелена Гура, Польща) в рамках програми Erasmus+ « International Office

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Зеленоґурським університетом, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів, студенти I курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Фізичний факультет
2. Філологічний факультет (кафедра польської філології)

мають можливість навчатися в Зеленогурському університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2018/2019 н. р.

– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В1.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 13 грудня 2018 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму (Student Application Form) – прохання заповнювати тільки на комп’ютері;
● резюме/ СV (формат Europass);
● для студентів – довідку про навчання в ЛНУ; для аспірантів – довідку про навчання в аспірантурі в ЛНУ (див. зразки);
● підписаний студентом/аспірантом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання (вимога набрати під час мобільноcті мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр) у Зеленогурському університеті Learning Agreement for Studies (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін, інструкція щодо заповнення плану навчання);
для студентів – виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків; для магістрів – оригінал диплому бакалавра та додатку до диплома (див. зразки); для аспірантів – оригінал дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів (див. зразки);
● сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня В1 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити мокру печатку в деканаті;
для аспірантів – план дослідження (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4);

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання у Зеленогурському університеті: http://wfa.uz.zgora.pl/index.php/pl/

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Zielona_Gora_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Зеленогурський Університет: http://www.uz.zgora.pl/index.php?pl

Відбір студентів та аспірантів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійcнюватися ЛНУ ім. Франка згідно критеріїв, визначених в наказі Ректора “Про порядок організації та проведення конкурсу за програмою Еразмус+ КА1 – індивідуальна навчальна кредитна мобільність” (пункт 4).

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Відповідно до умов проекту викладачі фізичного факультету ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у Зеленогурському університеті впродовж 5 днів у другому семестрі 2018/2019 н. р.

– бути викладачем (кою) вище вказаної кафедри ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня B2.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 21 листопада 2018 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass);
● довідку з місця роботи;
● підписаний викладачем та проректором з міжнародного співробітництва план стажування у Зеленогурському університеті (Mobility Agreement);
● сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) з мокрою печаткою в деканаті;

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Zielona_Gora_Petrenko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Інформація про Зеленогурський університет: http://www.uz.zgora.pl/?en

УВАГА! Для участі аспірантів та викладачів ЛНУ ім. Франка у програмах академічної мобільності обов’язковим є встановлення попереднього контакту із приймаючим професором / кафедрою / науковим центром / неакадемічним підрозділом (окрім staff training weeks). Встановлення такого контакту є особистою відповідальністю аспіранта чи викладача університету (відділ міжнародних зв’язків може надати консультаційну допомогу).

Відбір викладачів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійcнюватися ЛНУ ім. Франка згідно критеріїв, визначених в наказі Ректора “Про порядок організації та проведення конкурсу за програмою Еразмус+ КА1 – індивідуальна навчальна кредитна мобільність” (пункт 4).