Делегація Львівського університету взяла участь в International Staff Week у Вестмінстерському університеті (м. Лондон, Великобританія)

З 6 по 10 березня 2023 року у Вестмінстерському університеті (м. Лондон, Великобританія) в рамках програми Еразмус+ відбувся International Staff Week, який об’єднав учасників з України, Малайзії та Албанії.

Від Львівського університету участь в мобільності взяли координаторка програми Еразмус+ в Університеті, керівниця сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язкі доц. Оксана Краєвська, фахівець відділу міжнародних зв’язків Ірина Голуб-Боднар та фахівець відділу міжнародних зв’язків Христина Капуш.

Під час візиту учасники обмінювались найкращими практиками академічної мобільності та особливостей функціонування відділів міжнародних зв’язків університетів-учасників. Окрема увага була спрямована на обмін досвідом щодо реалізації цілей сталого розвитку, стратегії інтернаціоналізації та працевлаштування студентів.

Також у рамках візиту відбулася зустріч делегації зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, які упродовж цього семестру перебувають на академічній мобільності у Вестмінстерському університеті у рамках програми Еразмус+. Під час зустрічі студенти поділились досвідом, набутим за час навчання, та загальними враженнями про перебування у Великобританії.

Нагадаємо, що у зв’язку з виходом Великобританії з Європейського Союзу, країна більше не буде брати участь у програмі Еразмус+. Натомість, у планах налагодження співпраці з британськими ЗВО у форматі двосторонніх угод, а також спільного залучення до спільних проєктів та консорціумів.