Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Стамбульському університеті Кюльтюр (Туреччина) в рамках програми Erasmus+


ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Стамбульським університетом Кюльтюр (м. Стамбул, Туреччина), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Туреччині.


ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ
Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет
2. Факультет іноземних мов (тільки для спеціальності англійська мова та література)
3. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра європейських і регіональних студій)
4. Факультет управління фінансів та бізнесу
5. Філологічний факультет (кафедра сходознавства – тільки для спеціальності 035.068 Східні мови та літератури (переклад включно), перша – турецька)

мають можливість навчатися у Стамбульському університеті Кюльтюр упродовж 5 місяців у другому семестрі 2023/2024 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів/кафедр. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською або турецькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (800 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для участі в конкурсі студенти мають до 3 листопада 2023 року (включно) зареєструватися та заповнити в електронному вигляді на порталі мобільності в Стамбульському університеті Кюльтюр аплікаційну форму, долучивши відповідні документи. Примітка: In order for your application to be valid, you must press the Complete Application Button. Otherwise, your application will not be considered.

Крім того, необхідно до 3 листопада 2023 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/ СV (формат Europass) ;
● фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);
для бакалаврів – виписку з оцінками з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) завірену в ДЕКАНАТІ. Всі свої попередні оцінки за всі семестри навчання студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали“. Ви також можете завірити виписку у Відділі міжнародних зв’язків – для цього просимо не пізніше 12:00 2 листопада НАДІСЛАТИ за поданою нижче електронною адресою виписку з оцінками та долучити відповідні скріншоти з оцінкою з кожного предмету з онлайн-кабінету. Ми її завіримо та надішлемо Вам для подальшого опрацювання документів (виписки надіслані після вказаного терміну не будуть розглядатися); для магістрів – оригінал дипломів бакалавра та додатку до диплому;
● сертифікат про підтвердження знання англійської або турецької мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті.

● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Зразки оформлення допоміжних документів: https://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання у Стамбульському університеті Кюльтюр (план навчання студенти складають виключно після перемоги в конкурс):
https://akademikpaket.iku.edu.tr/EN/ectsikuinfo.html

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Istanbul_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Стамбульський університет Кюльтюр: https://uib.iku.edu.tr/en

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm


Відбір студентів номінованих на участь у програмі обміну буде здійcнюватися приймаючою стороною.