Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка в Університеті Йоганна Гутенберга в Майнці (Німеччина)

Університет Йоганна Гутенберга в Майнці (Німеччина) пропонує для студенток III курсу бакалаврату та студенток I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Факультет журналістики
2. Факультет міжнародних відносин
3. Факультет педагогічної освіти
4. Філософський факультет

взяти участь в літній школі “Psychological Warfare: Controlling the Public”, яка відбудеться в Університеті Йоганна Гутенберга в Майнці з 3 по 7 червня 2024 року. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми покривають проживання на час участі у літній школі та відшкодують витрати на проїзд до Німеччини за кошти проєкту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 4 квітня 2024 року (включно) заповнити аплікаційну форму на сайті приймаючого університету та долучити такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● довідку про навчання в ЛНУ (отримати можна в деканаті, див. зразок);
● мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Крім того, всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Mainz_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детьна інформація про літню школу: https://en.sowiso.uni-mainz.de/summer-school-2024-psychological-warfare-controlling-the-public/

Відбір студентів, номінованих на участь у літній школі, буде здійcнюватися приймаючою стороною.