Наказ Ректора ЛНУ ім. Франка №0-149 від 13 грудня 2021 року “Про забезпечення права на академічну мобільність у Львівському національному університеті імені Івана Франка”

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Просимо ознайомитися з Наказом Ректора ЛНУ ім. Франка №0-149 від 13 грудня 2021 року “Про забезпечення права на академічну мобільність у Львівському національному університеті імені Івана Франка”, який регламентує діяльність ЛНУ ім. Франка у сфері забезпечення учасників освітнього процесу на академічну мобільність за програмою Еразмус+ та за іншими програмами академічної мобільності як за кордоном, так і в ЗВО України. Крім того, в даному документі затверджено нову процедуру організації та проведення конкурсів на участь в програмах академічної мобільності, а також встановлено нові критерії відбору переможців конкурсів на участь у програмах академічної мобільності для здобувачів вищої освіти та працівників Університету. Наказ також регламентує принципи перезарахування результатів навчання за програмами академічної мобільності.

Ознайомитися з Наказом можна за наступним посиланням: