Онлайн-лекція доктора Ані Геррманн-Фанкгенель з Технологічного університету Хемніца (Німеччина) в рамках спільного проєкту “Навчальний міст Хемніц–Львів 2.0”

Про співпрацю професора кафедри економіки України Маріанни Кічурчак і доктора Ані Геррманн-Фанкгенель з кафедри дослідження інновацій та управляння технологіями Технологічного університету м. Хемніца (Німеччина) в рамках спільного проєкту “Навчальний міст Хемніц–Львів 2.0” за програмою “Україна цифрова: гарантування академічного успіху в часи кризи” від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

8 листопада 2023 р. доктор Аня Геррманн-Фанкгенель з Технологічного університету Хемніца (Німеччина) на запрошення професора кафедри економіки України Маріанни Кічурчак прочитала онлайн лекцію на тему «Інноваційні системи» для студентів першого курсу освітніх програм «Облік, аналіз і оподаткування в бізнесі», «Діджітал облік, бізнес-консалтинг і аудит» та «Підприємництво, організація бізнесу та торгівля» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Гостьова лекція була прочитана в рамках вивчення навчальної дисципліни «Економіка України».

Лекцію вдалося провести завдяки спільному проєкту Львівського національного університету імені Івана Франка та Технологічного університету м. Хемніца “Навчальний міст Хемніц–Львів 2.0” за програмою “Україна цифрова: гарантування академічного успіху в часи кризи” від Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Студенти під час лекції одержали цінні знання про природу інновацій, інноваційні системи, їхні види та головних учасників, підходи різних країн до побудови інноваційних систем. Доктор Аня Геррманн-Фанкгенель поділилася із студентами власним досвідом співпраці з органами місцевого самоврядування м. Хемніца із впровадження соціальних інновацій для вирішення проблем соціального розвитку громади.

Доктор Аня Геррманн-Фанкгенель люб’язно погодилася надати презентацію своєї лекції для розміщення на цифровій e-learning Львівського університету. Матеріали лекції будуть інтегровані в навчальну дисципліну «Економіка України» для розвитку компетентностей студентів-економістів, пов’язаних з їхньої здатністю розуміти природу інноваційно-орієнтованого розвитку економіки України.