Програма обміну студентами з Університетом Адама Міцкевича в Познані (Польща)

warsaw

Програма обміну студентами та аспірантами з Університетом Адама Міцкевича в Познані (м. Познань, Польща)

Відповідно до умов угоди про співпрацю студенти II та III курсу (бакалаври), студенти I курсу магістратури ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті імені Адама Міцкевича впродовж 4,5 місяців у другому семестрі 2021-2022 н.р.

УВАГА! Учасникам програми НЕ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ щомісячну стипендію та не відшкодовують витрати на проїзд. Приймаюча сторона бере на себе витрати за навчання, можливе покриття витрат за проживання тільки за умови наявності вільних місць в гуртожитках Університету Адама Міцкевича в Познані.

На форму академічної мобільності в другому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

– бути студентом(кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня В2.

Для участі в програмі обміну необхідно зареєструватися до 10 грудня 2021 року (включно) на порталі мобільності та завантажити такі документи (при реєстрації необхідно вказати “Registration for short-term studies”, далі “Exchange Student”):

● заповнену після реєстрації в електронному вигляді аплікаційну форму потрібно роздрукувати і підписати;
● сканкопію студентського квитка (укр. мовою);
для бакалаврів – виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) просимо як мінімум за 3 дні до завершення конкурсу НАДІСЛАТИ у Відділ міжнародних зв’язків за поданою нижче електронною адресою долучивши також скан-копію Вашої залікової книжки з усіма предметами та практиками починаючи з першого курсу. Всі свої попередні оцінки за минулий семестр студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали” та долучити відповідні скріншоти при надсиланні виписки. Ми її завіримо та надішлемо Вам для подальшого опрацювання документів. Ви також можете завірити виписку з оцінками в деканаті!; для магістрів – оригінал дипломів бакалавра та додатку до диплому;
● сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити мокру печатку в деканаті;

Зразки оформлення допоміжних документів: https://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання під час заповнення аплікаційної форми (вимога набрати під час програми обміну мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр, перелік курсів студентам необхідно узгодити з координаторами програм мобільності на факультеті для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін):

Всі вищевказані документи необхідно також надіслати до 10 грудня 2021 року (включно) (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип програми обміну (зразок – Poznan_Exchange_Program_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університет імені Адама Міцкевича: http://en.uw.edu.pl/education/exchange-and-guest-students/

Відбір студентів, які мають намір взяти на участь у програмі обміну, буде здійcнюватися виключно приймаючою стороною.