Онлайн-зустріч зі студентами Львівського університету, які стали цьогорічними переможцями програм академічної мобільності

26 грудня 2023 року представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка провели онлайн-зустріч зі студентами університету, які стали цьогорічними переможцями програм академічної мобільності, в тому числі Еразмус+ та спеціальних програм обміну між Львівським університетом та провідними університетам-партнерами.

61 студент-переможець цьогорічних конкурсів будуть навчатися наступного семестру в провідних університетах Німеччини, Франції, Іспанії, Норвегії, Фінляндії, Швеції, Чехії, Польщі, Італії, Словаччини, Литви, Хорватії та Туреччини. Окрім освітньої місії, студенти виконуватимуть ще одну важливу роль «амбасадорів», які будуть сприяти і підтримувати Україну в Європі.

Під час заходу Оксана Краєвська, інституційна координаторка програми Еразмус+ у ЛНУ ім. Франка та Софія Шовгенюк, провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків презентували особливості цьогорічних програм обміну з країнами ЄС, розповіли про етапи підготовки документів для оформлення відрядження, отримання дозволів на проживання в країні перебування, особливості спілкування з приймаючими закладами вищої освіти.

У рамках зазначеної події великий акцент було сфокусовано на первинних етапах адаптації студентів до нового освітнього середовища за кордоном, а також на перспективах, які відкриваються перед учасниками програм обміну під час семестрового перебування в інших навчальних установах.

Після проведеної презентації учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на різноманітні запитання, а також побажання досягнення нових висот в здобутті знань, укладення тісних і надійних контактів та реалізації своїх планів під час участі у програмі обміну.

Необхідно відзначити, що програма “Еразмус+” представляє собою ініціативу Європейського Союзу, яка, сприяючи навчанню протягом усього життя, спрямована на розвиток освітньої, професійної та особистісної сфер громадян Європейського Союзу і за його межами в галузях освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Програма “Еразмус+” підтримує активність у навчальній мобільності, розвиток проєктів і партнерств між організаціями, формування політичних стратегій та співпрацю. В рамках цієї програми розкрито широкий спектр можливостей для всіх категорій населення і різних видів організацій.

Нові конкурси в рамках програми академічної мобільності Еразмус+, а також в рамках спеціальних програм обміну буде оголошено вже у лютому 2024 року. Слідкуйте за нашими оголошення на сайті Відділу міжнародних зв’язків та в наших соціальних мережах: