Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Львівському національному університеті імені Івана Франка від 12 жовтня 2022 року

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Просимо ознайомитися з “Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність у Львівському національному університеті імені Івана Франка” від 12 жовтня 2022 року, яке регламентує діяльність Львівського національного університету імені Івана Франка в сфері організації академічної мобільності Університету за кордоном та в Україні. Крім того, в даному документі затверджено процедуру організації та проведення конкурсів на участь в програмах академічної мобільності, а також встановлено чіткі критерії відбору переможців конкурсів на участь у програмах академічної мобільності для здобувачів вищої освіти та працівників Університету, визначено порядок оформлення індивідуального навчального плану академічної мобільності.

Положення також регламентує принципи перезарахування результатів навчання за програмами академічної мобільності, порядок призначення та виплати стипендій учасникам академічної мобільності. Наприкінці документу розміщено додатки, в яких перелічено зразки усіх необхідних документів для оформлення скерувань на навчання або наказів про відрядження за кордон для здобувачів вищої освіти, наукових та науково-педагогічних працівників, викладачів та співробітників Університету.

Ознайомитися з Положенням можна за наступним посиланням: