Зустріч з студентськими координаторами академічної мобільності від факультетів

Програма Еразмус+ на сьогоднішній день є наймасштабнішим інструментом реалізації академічної мобільності в Європі. Відповідно наявність академічних координаторів та студентских менторів на факультетах ЛНУ ім. Франка допомагає студентам, які мають намір брати участь в конкурсах академічної мобільності або вже навчаються впродовж семестру (кредитна мобільність) реалізувати свій потенціал та успішно закінчити навчання в партнерському ЗВО. З іншого боку, учасники програм академічної мобільності сприяють підвищенню обізнаності про програму шляхом інформування про свій досвід участі в програмі, а також менторства здобувачів вищої освіти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі. Лише комплексне наставництво забезпечує гармонійний розвиток та успішність студента, реалізовуючи принципи студентоцентрованого навчання.

З метою підвищення зацікавленості та поінформованості здобувачів вищої освіти Університету щодо можливостей реалізації права на академічну мобільність, залучення органів студентського самоврядування до діяльності з забезпечення права на академічну мобільність Студентськими радами та профспілками факультетів університету було обрано студентських координаторів академічної мобільності на факультетах.

2 листопада 2022 року представники сектору академічної мобільності Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка провели настановчу зустріч з студенстькими координаторами академічної мобільності від факультетів. Провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків Софія Педос ознайомила студенстських координаторів з основну місією, візією, структурою, головними завданнями Відділу міжнародних зв’язків та сектору академічної мобільності зокрема. Під час презентації було представлено порядок організації конкурсів академічної мобільності в ЛНУ ім. Франка, закцентовано увагу на типових помилках під час подачі документів на участь в конкурсах в рамках програми обмінів Еразмус+, а також успішних кроках щодо підготовки аплікаційних документів на конкурс.

З переліком студентських координаторів академічної мобільності від факультетів можна ознайомитися на сайті Відділу міжнародних зв’язків: