Викладачі Львівського університету взяли участь в міжнародному стажуванні в рамках проєкту “Arqus for Ukraine”

23-29 жовтня 2023 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала Вільнюський університет (Литва) в рамках проєкту «Arqus for Ukraine». Arqus – це альянс європейських університетів, які поділяють академічні, наукові та культурні цілі, спільне бачення ролі вищої освіти та досліджень, а також спільні сфери інтересів.

Учасниками стажування стали доцентка кафедри кримінального процесу і криміналістики Марта Мазур, доцентка кафедри кримінального права і кримінології Ірина Сень, доцентка кафедри європейського права Юлія Утко-Масляник, доцентки кафедри фінансового менеджменту Ольга Сич та Ірина Ясіновська.

Програма заходів була насиченою – учасники візиту мали можливість ознайомитися з історією Вільнюського університету, кращими практиками організації освітнього процесу, роботи міжнародного та студентського відділів, відвідати бібліотеку та факультети університету. Спікери та гості заходу обмінялись досвідом реалізації проєкту альянсу університетів Arqus, супроводу міжнародних освітніх та наукових проєктів, перспектив майбутньої співпраці українських ЗВО з європейськими університетами.

Участь у міжнародному стажуванні такого рівня дозволила представникам Львівського університету поглибити міжнародні зв’язки задля вдосконалення та розвитку освітніх та наукових проєктів в ЛНУ. За результатами візиту учасники заходу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.