Конкурс “Youth and Peace Security Initiative 2018”

security-2018

КОНКУРС ЕСЕ НА ТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МИРУ ТА БЕЗПЕКИ

Ви зацікавлені у тематиці миру та безпеки? Ви віком 16-30 років?
Запрошуємо написати коротке есе (англійською мовою, Максимальна довжина: 2500 слів) і відправити його на адресу projects@sii.org.ua до 5 жовтня 2018 року.

Ми зацікавлені у роботах, що покривають наступні теми:
– Стійкійсть молодих людей: історіі толерантності, інклюзивності, мир проти насильства та конфліктів
– Жінки, що формують мир
– Попередження насильства та екстремізму

Пропозиції можуть бути у формі наукових робіт або концепцій соціальних ініціатив.

Журі, яке складається з університетських професорів та експертів, присуджує премію за найкращу наукову роботу та найкращу концепцію соціально ініціативи.

———————————————————————————–

CALL FOR SUBMISSIONS

Are you interested in peace and security? Are you aged 16-30?
We invite you to write a short essay in English (Maximum Lenght: 2500 words) and send it to projects@sii.org.ua by 5th October 2018.

We invite papers that address the following topics:
-Young people’s resilience: stories of tolerance, inclusiveness, peace against violence and conflict
-Women shaping peace
-Preventing Violent Extremism

Papers are intended to be academic papers or social initiatives’ proposals.

A jury made up of university professors and experts will award the Best Paper Award and the Best Initiative Award.

Детальна інформація:
Інститут суспільних ініціатив