Програма обміну з Латвійським університетом (м. Рига, Латвія) « International Office

TBU

Програма обміну з Латвійським університетом (м. Рига, Латвія)

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту модульної програми з європейських студій з Латвійським університетом, яка фінансується Міністерством закордонних справ Латвії. Цей проект орієнтований на взаємний обмін досвідом щодо політичних процесів в Україні та Латвії, особливо з урахуванням більш тісної інтеграції України до ЄС.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування в Латвійському університеті (The Young Professional School in European Studies) упродовж 3 місяців у вересні-грудні 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вищевказаного факультету;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (370 євро) та відшкодують витрати на проїзд та медичне страхування за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 10 червня 2020 року (включно) надіслати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● резюме/ СV (формат Europass) ;
● фотокопію закордонного паспорту;
● виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків (див. зразки);
● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Зразки оформлення допоміжних документів: http://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронні скриньки: iveta.reinholde@lu.lv, ifnul.international@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Latvia_Exchange_Program_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Латвійський університет: https://www.lu.lv/en/cooperation/international-cooperation/CONTACTS

IFNUL International Office

Universytetska Str. 1, Room 209

Lviv, 79000, Ukraine

tel./fax: +38(032)239-41-15

vmz@lnu.edu.ua


IFNUL Preparatory School for International Students

Pasichna Str. 62b, Lviv, 79000

tel./fax: +38(032)271-25-07

ufl.lnu@gmail.com (admissions)


Find us:

QUESTIONS?