Зустріч з представниками Національного Еразмус-офісу в Україні

9 грудня 2022 року відбулася робоча зустріч Відділу міжнародних зв’язків та Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету за участі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергія Різника з координаторкою Національного Еразмус-офісу в Україні Світланою Шитіковою та заступницею координаторки, менеджеркою з аналітичної роботи Національної команди експертів з реформування вищої освіти Жанною Талановою.
Мета зустрічі – обговорити специфіку різноформатних конкурсів програми Еразмус+ у 2023 році та напрацювати потенційні моделі проєктів Львівського університету на подання, серед яких – структурні проєкти щодо інституціоналізації українських студій. Окреслені рекомендації та запропоновані корективи очільниць Національного офісу матимуть стратегічно важливе значення для підготовки конкурентних ініціатив, адже сьогодні – як ніколи – важливо працювати консолідовано, системно та якісно.
Дякуємо Національному Еразмус Офісу в Україні за підтримку, довіру та співпрацю!