Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) в рамках програми Erasmus+

Erasmus-plus_logo

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Яна Длугоша в рамках програми Erasmus+, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври), I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет
2. Факультет педагогічної освіти

мають можливість навчатися в Університеті Яна Длугоша упродовж 3 місяців у другому семестрі 2021/2022 н. р.

УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти польською або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

I ЕТАП КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 22 листопада 2021 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● аплікаційну форму (IFNUL Erasmus Application Form) – прохання заповнювати тільки на комп’ютері;
● резюме/СV (формат Europass) ;
для студентів – сканкопію студентського квитка (укр. мовою); для аспірантів – довідка про навчання в аспірантурі в ЛНУ (див. зразки);
для бакалаврів – виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records, зразок) просимо як мінімум за 3 дні до завершення конкурсу НАДІСЛАТИ у Відділ міжнародних зв’язків за поданою нижче електронною адресою долучивши також скан-копію Вашої залікової книжки з усіма предметами та практиками починаючи з першого курсу. Всі свої попередні оцінки за минулий семестр студенти можуть переглянути в онлайн-кабінеті студента в розділі “Семестрові бали” та долучити відповідні скріншоти при надсиланні виписки. Ми її завіримо та надішлемо Вам для подальшого опрацювання документів. Ви також можете завірити виписку з оцінками в деканаті; для магістрів – оригінал диплому бакалавра та додатку до диплому; для аспірантів – оригінал дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів;
● сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті. Просимо також узгоджувати підписання LAS у дистанційному форматі;
для аспірантів – план дослідження (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4);
для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету (Letter of Support by the Host University). Лист підтримки – це попереднє запрошення, яке видається заявнику з боку приймаючого університету. Цей лист має бути написаний і підписаний уповноваженим представником примаючої сторони (професор, завідувач кафедри, інші науково-педагогічні працівники), який готовий прийняти заявника у випадку, якщо заявник буде номіновананий на отримання гранту.

II ЕТАП КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Для отримання номінаційного листа (Nomination Letter Home University) номіновані після завершення I етапу конкурсного відбору кандидати мають до 26 листопада 2021 року (включно) додатково надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● підписаний студентом/аспірантом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання (вимога набрати під час мобільноcті мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр) в Університеті Яна Длугоша – Learning Agreement for Studies (інструкція щодо заповнення плану навчання);

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Університеті: http://www.en.ujd.edu.pl/uploads/article/list-of-courses-for-erasmus-stud-0659cacaaa.pdf (англійською мовою), https://usosweb.ujd.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/index (польською мовою)

Зразки оформлення допоміжних документів: https://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Czestochowa_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про університет: http://www.en.ujd.edu.pl/articles/view/erasmus

* УВАГА! Для участі аспірантів та викладачів ЛНУ ім. Франка у програмах академічної мобільності обов’язковим є встановлення попереднього контакту із приймаючим професором / кафедрою / науковим центром / неакадемічним підрозділом (окрім staff training weeks). Встановлення такого контакту є особистою відповідальністю аспіранта чи викладача університету (відділ міжнародних зв’язків може надати консультаційну допомогу).